9M Yatçılık - Yat Kiralama
Anasayfa İletişim
Özel Yat Kiralama
Bu hizmetimiz tatillerini, akraba ya da arkadaş gruplarıyla özel olarak Mavi Yolculuk’a çıkmak isteyen misafirlerimiz içindir. Arkadaş veya aile gibi bir grupsanız mürettebatlı özel bir yat kiralayabilirsiniz.

Özel yat kiralamanın avantajları ; istediğiniz özelliklere sahip olan yata, tur programına, yiyecek çeşitlerine ve diğer özel isteklerinize sadece bize bildirmek suretiyle ulaşabilecek olmanızdır.

Mürettebat ; kaptan, aşçı ve bir gemiciden oluşmaktadır.

Kumanya ücrete dahil olmayıp,istendiği takdirde bizim tarafımızdan temin edilip faturası size ibraz edilir. Bu fiyata liman vergi ve harçları ile sigorta da dahildir.

Dilerseniz kendi belirlediğiniz rotada, dilerseniz kaptanımızın tavsiyeleri ve sizlerin istek ve zevkleri doğrultusunda Mavi Yolculuk’un ve tatilin zevkini en iyi şekilde yaşayabileceğiniz rota ve programı oluşturabiliriz. Özel yat turları, genellikle el yapımı Gulet adı verilen ahşap tekneler ile yapılmaktadır.* Mavi tur rezervasyonları Aralık ayından itibaren başlamaktadır. Yüksek sezon olarak adlandırdığımız Temmuz ve Ağustos ayları çok yoğun olacağı için sizlere rezervasyonunuzu daha önceden yaptırmanızı tavsiye ederiz.
9M Grup 9M Emlak 9M Villa Kiralama

Çarşı Yolu Caddesi No:9 48310
Göcek, Fethiye - Türkiye

Telefon : 0 252 645 3058
Faks : 0 252 645 1519

info@9m-group.com

Facebook

9M Yatçılık Facebook Sayfası

Twitter

9M Yatçılık Twitter Sayfası

Google

9M Yatçılık Google